• 19 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:


אתר ברנז'ה news יוצר חוויה ראשונה מסוגה בבאר שבע והנגב: עיתונות חברתית במלוא מובן המילה. אתם שותפים. אתם קובעים. אתם מגיבים ומשתפים. במחשב, בטאבלט ובסלולר, בעיצוב קריא ונוח, כשאתם גולשים אלינו - אתם חלק מהברנז'ה​​​​​​​

אתר ברנז'ה news, עלה לרשת והוא מציע לכם חדשות, כתבות, מדורים, קופונים ייחודיים עבור גולשי האתר, עדכונים חמים אודות מופעים ואירועים ואינדקס עסקים מפורט ושימושי. בברנז'ה news אתם שותפים מלאים באתר: בשיתוף פעולה מלא עם הרשתות החברתיות, קבוצת "באר שבע ביחד" בפייסבוק מתפרסמים גם בברנז'ה news ויוצרים חוויה חדשה וייחודית של עיתונות חברתית אמיתית.

באתר ברנז'ה news הושקעה מחשבה רבה ליצור חוויה של גלישה וצפייה. על תכנון האתר עבדו, במהלך חודשם רבים, מומחי מדיה חברתית, מתכנתים ואנשי מערכת המגזין ברנז'ה. מאחורי האתר, הפועל בשיתוף עם קבוצת "באר שבע ביחד" בפייסבוק, עמדה המחשבה ליצור שותפות מלאה בין הגולשים, לבין התכנים באתר. אין דרך טובה יותר לחוות את באר שבע והנגב בצורה הכי אמיתית, כנה ומלהיבה.

ולא רק חדשות וכתבות תמצאו באתר: יש לנו קופונים ייחודיים, עם הטבות מיוחדות לגולשי ברנז'ה news. הנחות, מבצעים, השקות, אתם הראשונים לדעת, להשתתף ולהנות. באתר אתם מקבלים מידע מעודכן ומוגש בצורה קלה וברורה על כל אירועי התרבות והפנאי בבאר שבע והנגב. רוצים לדעת לאן לצאת הערב או לתכנן את סוף השבוע: את הכול תמצאו באתר ובקליק אחד - תוכלו לשריין לעצמכם כרטיס או לתכנן לעצמכם את הבילוי.

​​​​​​​עיתונים בבאר שבע \ חדשות באר שבע \ עיתון באר שבע \ ברנז'ה חדשות באר שבע והנגב \ באר שבע \ אתר חדשות באר שבע \ ב"ש חדשות \ עסקים באר שבע